na sprzedaż – Squier Vintage Modified Precision z casem

 Squier Vintage Modified Precision z casem – 900 pln (do negocjacji)

Sytuacja jest taka, że nasz kumpel przyniósł nam bass i kazał sprzedać. Squier jaki jest każdy widzi. Ten jest fajniejszy bo robiliśmy mu szlif progów. Teraz jest nastrojony do std B, czy jakieś inne szalone strojenie, ale jak ktoś chce to da się tę operacje odwrócić. Tylko trzeba będzie kupić najpierw. Cena jest atrakcyjna, nie ma się co oszukiwać. Fajny precel. Tanio. I nalepki ma fajne, ale nie ma obowiązku, że po zakupie muszą być. Można sobie je zdjąć. Jest na to pozwolenie.

No dobra, nie ma co się rozpisywać, na zdjęciach widać wszystko. Proszę szybko go kupić, bo ma napis na kejsie, a ja znam trochę angielski i chodzi o to, ze nie mogę go dotykać gdyż boje się śmierci*, więc może go tylko dotykać właściciel, czyli kupuj i zabieraj mnie toto, bo mi we warsztacie już miejsca zaczyna brakować.

squier_vintage_modified_precision_silent_scream_warszawa_01 squier_vintage_modified_precision_silent_scream_warszawa_02 squier_vintage_modified_precision_silent_scream_warszawa_03 squier_vintage_modified_precision_silent_scream_warszawa_04 squier_vintage_modified_precision_silent_scream_warszawa_05 squier_vintage_modified_precision_silent_scream_warszawa_06 squier_vintage_modified_precision_silent_scream_warszawa_07 squier_vintage_modified_precision_silent_scream_warszawa_08 squier_vintage_modified_precision_silent_scream_warszawa_09 squier_vintage_modified_precision_silent_scream_warszawa_10

* żartowałem, swojej śmierci się nie boję, ale boję się że dotknie tego ktoś mi bliski, albo najgorzej jak by Puszek. to bym płakał, a nie chce płakać!


Kategorie: komis gitarowy