Graj(mi)dół – zapraszamy do Zgierza

No i jedziemy. Do Zgierza, miejscowości do której jak wieść gminna głosi, wyjeżdżają na wakacje kibice Łódzkiego Klubu Sportowego.
27-28.06.2015 będziemy na Festiwal Gitary Basowej – Graj(mi)dół.
Jedziemy dlatego, bo lubimy gadać. A na tej imprezie mamy nadzieję, spotkać osoby, które lubią gadać, zwłaszcza o gratach. Jedziemy też posłuchać jak grają basiści.
Nie jedziemy jednak tylko gadać i słuchać. Jedziemy także trochę popracować. Mamy w planach zrobić darmowy przegląd basów, wszystkim zainteresowanym uczestnikom festiwalu. Weźmiemy trochę narzędzi diagnostycznych, pewnie jakieś narzędzia do szybkiej delikatnej regulacji instrumentów, piłę łańcuchową, kajdanki z futerkiem… To się jeszcze okaże.
Jeśli ktoś będzie zainteresowany jakimiś poważniejszymi naprawami to chętnie skonsultujemy je na miejscu, omówimy jak najlepiej logistycznie rozwiązać ewentualną współpracę. Się dogadamy (bo lubimy gadać, i lubimy się dogadywać!).
Soooooo, jeśli masz instrument, który potrzebuje trochę miłości, a nie wiesz jak mu tę miłość okazać wpadaj 27-28.062015 do Zgierza! Zapraszamy.

lutnik_warszawa-59aa